حفاظ شاخ گوزنی-آراس حفاظ آراس حفاظ تولید کننده به روز ترین و شکیل ترین حفاظ های امنیتی و حفاظ های روی دیوار و تراس و پنجره به روش های مدرن با کارکنان مجرب-فورژ مدرن

نرده آبشاری به دلیل شکل ظاهری منحصر به فرد و زیبایی که دارد در اکثر ساختمان‌ها با کاربری‌های مختلف استفاده می‌شود. حفاظ‌های آبشاری از نظر جنس و متریال، ارتفاع و تراکم شاخه‌ها در انواع مختلفی طراحی می‌شوند. شما می‌توانید با توجه به موقعیت قرارگیری ساختمان، نوع مناسب آن را انتخاب کنید. ساده بودن طرح نرده آبشاری یکی از معایب طراحی آن محسوب می‌شود زیرا این امر باعث شده ضریب امنیتی نرده آبشاری به حداقل برسد. ایمنی و زیبایی فوق العاده و قیمتی به نسبت بالاتر از شاخ گوزنی دارد که از ارتفاع ۵۵ سانت تا ۱٫۵ متر تولید می‌شود.

لیست قیمت حفاظ دیوار | نرده حفاظ ساختمان | نرده دیواری

قیمت نرده کشی روی دیوار بدون شک یکی از راه هایی که میتوان برای امنیت خانه خود از آن استفاده کنید نرده کشی روی دیوار است. شاید یکی از نزدیکترین مدل ها به حفاظ های شاخ گوزنی حفاظ های نیزاری باشد. این نوع حفظا ها به واقعیت در بازار با عنوان حفاظ بوته ای خاری و در ضمن حفاظ خاری نیز شناخته می شوند. میتوان گفت که این نوع حفاظ با الهام از بوته های خاردار در بیان تولید شده است و به همین جهت هم به کارگیری آن ها زیاد مناسب است.

 • معمولاً دو ویژگی مهم استحکام و قیمت در هنگام انتخاب نرده دیوار مورد نظر قرار می گیرد از آنجا که اولین انتظار از نرده حفظ امنیت و محکم بودن آن در برابر تهدیدات خارجی است، پس داشتن استحکام بالا در برابر عوامل مختلف باید در صدر انتخاب ها قرار بگیرد.
 • نرده روی دیوار را می توان با ارتفاع بین یک تا یک و نیم متر تولید کرد.
 • حفاظ شاخ گوزنی نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیز به دلیل نداشتن جای پا دست کمی از شاخ های قوی گوزن ندارد.
 • نحوه رنگ آمیزی این مدل حفاظ به صورت کوره ای ( الکترو استاتیک ) می باشد و رنگ مصرفی برای رنگ آمیزی از بهترین رنگ های پودری موجود در بازار می باشد.

در این مطلب شما با این نوع نرده حفاظ روی دیوار بیشتر آشنا و از مزایای آن آگاه خواهید شد. یکی دیگر از مهمترین عوامل در بحث حفاظ قیمت تمام شده می باشد که ما توانسته ایم با تولید حفاظ با قیمتی پایین و کیفیت و تنوع در قیمت ها فضایی ر ایجاد کنیم تا مشتریان عزیز بتوانند به راحتی حفاظ مورد نظر خود را با توجه به بودجه مالی و وسعت کار انتخاب کنند . حفاظ آبشاری برگرفته از الگوی منظم و شاخه هایی کوتاه تیز شده در هم تنیده شده مستحکم و با گاردی رو به جلو می باشد که مدل انحصاری شرکت (تک حفاظ) می باشد.

چرا حفاظ شاخ گوزنی بهترین حفاظ دیوار است ؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم سیم خاردار میتواند یکی از ایمن ترین حفاظ ها برایروی دیوار خانه باشد. هر چه دیوار ساختمان کوتاه‌تر باشد، نیاز بیشتری به نصب نرده دیوار داریم. دیوارهای کوتاه طعمه آماده‌ای برای دزدان هستند و توجه به رفع این مشکل هم بسیار ضروری است.

یکی از راه هایی که می توان، سارقین را از ورود به خانه منع کرد این است که با نرده حفاظ دیوار، ورود آن ها را منع کنید. از این رو استفاده از نرده حفاظ دیوار با کیفیت می تواند خانه ای امن به شما هدیه دهد. ارتفاع نرده روی دیوار مدل نیزار معمولا 70 الی 120 سانتی متر می باشد و همچنین شاسی پروفیل 20 در 30 می باشد. تحقیقات در مورد نوع انتخاب ارتفاع حفاظ در بین مشتریان نشان داده است که مردم بر این باورند اگر هر چه ارتفاع حفاظ بالاتر رود امنیت نیز بالا می رود و خیلی کمتر به نمای ساختمان و زیبایی ساختمان توجه می کنند.

بعلاوه برای خم کردن این میلگرد ها نمیتوان به زور بازوی افراد خوش بین بود و نیاز حتمی به دستگاه های گران قیمت میباشد. جوش دادن این تکه میلگرد ها به سازه اصلی هم خیلی زمان بر و هم نیاز به تخصص دارد که آسیبی به خود و دستگاه یا سازه وارد نشود. قطع به یقین نرده شاخگوزنی دیوار دست دوم استحکام و دوام اولیه را ندارد. در نتیجه جهت رسیدن به آرامش و امنیت جسمانی و روحی توصیه می شود که بر دیوارهای منزل خویش از حفاظ های گوناگون استفاده نموده که سبب افزایش امنیت خانه های تان می گردد و مانع ورود سارقین به مکان زندگی شما خواهد شد . چراکه با توجه به تجربیات اخیر بیشتر دزدی ها از بهروش وارد شدن از طریق دیوار به داخل خانه انجام می شود که این مسئله نشان دهنده نبودن حفاظ مناسب بر روی دیوارها می باشد .

در این میان حفاظ شاخ گوزنی تهران را می‌توان از جمله باکیفیت ترین این محصولات به شمار آورد. تجمع برندهای گوناگون در پایتخت سبب ایجاد یک بازار رقابتی شدید در این عرصه شده است. با این وجود بالاترین کیفیت محصولات حفاظتی از جمله حفاظ شاخ گوزنی تهران مربوط به برند معتبر پارس مفتول می‌باشد.

نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع زیاد و کم

این حفاظ همانند نام خود دقیقاً شبیه نیزارها تولید می‌شود و دارای تراکم ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۱۶ ردیف تولید شده و دارای ارتفاع‌های ۵۰ تا ۱۵۰ سانتیمتر است. از قدیمی ترین حفاظ های روی دیوار است که تولید شده و علی رغم قدمت زیادش هنوز در بین حفاظ های دیواری جایگاه خود را به جد حفظ کرده. این قدمت از آن حفاظی ساخته که مناسب برای خانه هایی با طراحی کلاسیک است. حفاظ سر نیزه ای را به نازیبایی نقد کرده اند؛ اما نمی توان از فاکتور ایمنی آن گذشت.

به همین دلیل استفاده از انواع و اقسام وسایل محافظتی که ضریب امنیتی بالایی دارند همانند حفاظ روی دیوار امری ضروری به شمار می رود و مانع نفوذ سارق به داخل خانه خواهد شد. محافظ های سر نیزه ای پیش از نرده ها ی شاخ گوزنی روی کار آمده بودند. این محافظ ها به دلیل شکلی که داشتند به فضا حسی مانند یک مکان نظامی یا زندان را می دادند. همین طور عرض حفاظ تاثیر بسیاری در برقراری امنیت ایفا می کند بدین صورت که اجازه حرکت کردن برروی دیوار را از سارقین سلب می نماید، قطعا با افزایش ارتفاع و تراکم حفاظ نیز ضریب امنیت حفاظ افزایش پیدا خواهد کرد. قیمت هر متر شاخ گوزنی باید بدون احتساب هزینه نصب حساب شود و هزینه نصب به صورت جدا روی فاکتور لحاظ شود.

نرده دیوار باغ شاخ گوزنی لیست قیمت حفاظ مارکت-فورژ مدرن

ضمن آنکه اگر درگذشته ورود غیرمجاز به خانهها یا محلهای کار فقط در شبها یا ساعات غیر کاری انجام میشد، امروزه در هر ساعتی از شبانهروز شاهد اعلام گزارشهای ورود سارقان و دستبرد حفاظ دیوار باغ به ساختمانها هستیم. به همین سبب باید تمامی ابزارهایی که میتوانند امنیت ساختمانهای کاری یا مسکونی را تأمین کنند بهخوبی بشناسیم تا بتوانیم از ویژگی هرکدام از آنها بهترین استفاده را ببریم. بدون شک حفاظ نرده شاخ گوزنی یکی از در دسترس ترین و بهترین ابزارهایی است که میتوان با آن موضوع امنیت را برای یک ساختمان با هر تعداد طبقه، تأمین کرد. ابزاری که علاوه بر سادگی در نصب، نیازی به نگهداری از آن وجود ندارد و میتوان آن را با هر رنگ و میزان تراکمی که مد نظر باشد تهیه و نصب کرد.برای دریافت قیمت حفاظ آهنی با ما تماس بگیرید .

 • مهم است بدانید این کار به مقاومت کلی حفاظ آسیب می‌رساند و انواع استاندارد موجود در بازار که توسط کارخانه‌های معتبر طراحی می‌شوند، بارها و بارها از لحاظ امنیتی آزمایش شده‌اند و قابل اطمینان هستند.
 • همچنین امکان جدا کردن و شکستن آن بعد از تولید بالاتر است و رنگ ‌آمیزی روی جوش الکترود نیز کار راحتی نخواهد بود.
 • اصلا اقلیم دو کشور کاملا متفاوت است و حرارت جاده های ایران با آنجا فرق می کند.
 • صنایع فلزی حفاظ لند به عنوان برترین تولیدی حفاظ شاخ گوزنی قیمت مفتخر است با بیش از 2 دهه سابقه در تولید انواع حفاظ و درب های آکاردئونی شما را در هرچه بهتر کردن امنیت محل کار یا زندگی تان یاری کند.
 • جهت دریافت نمایندگی لطفا فرم مربوطه را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما برای ادامه کار و انجام اقدامات لازم در این خصوص با شما ارتباط برقرار نمایند.

خانه محل آرامش و استراحت است با نصب نرده روی دیوار آسودگی و امنیت بیشتری را تجربه می کنید. دیگر نگران ترک کردن منزل نخواهید بود حتی در صورتی که کسی در خانه حضور نداشته باشد هم ، حفاظ روی دیوار مانع ورود سارقین می شود. حفاظ روی دیوار و انتخاب بهترین نرده دیوار از جمله ابزاری است که می‌تواند احساس امنیت و محافظت از افراد خانواده را تامین کند و علاوه بر آن به ایجاد حریم قانونی و حفظ مال ما کمک کند.

صنایع فلزی توفیقی از سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را آغاز کرده و با بیش از ۳۵ سال تجربه در این صنعت همواره جز بهترین خدمت رسانان و تولید کنندگان بوده و گامی بزرگ در جهت رشد و شکوفایی کشورمان برداشته است. کاربرد اصلی حفاظ فلزی مشخص نمودن محدوده مالکیت ملک اشخاص است؛ البته از دیگر کاربردهای اصلی این حفاظ ممانعت از ورود افراد ناشناس به حریم ملک افراد است. مرکز فروش لوله داربست نو و لوله داربست دست دوم با بهترین قیمت در بازار لوله فلزی داربست در خدمت شما عزیزان هستیم . بازدارنده باشد و تراکم آن باید به شکلی باشد که امکان ایجاد پله شدن را از بین ببرد و متجاوز نتواند عبور کند.

حفاظ روی دیوار لیست قیمت 27 دی پرداخت اقساطی بازدید رایگان حفاظ لند-فورژ مدرن

حفاظ شاخ گوزنی نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیز به دلیل نداشتن جای پا دست کمی از شاخ های قوی گوزن ندارد. نرده حفاظ شاخ گوزنی از نمونه های برتر حفاظ روی دیوار است که این روزها در همه منازل نصب شده است. انواع حفاظ دیوار حیاط، نرده فلزی بالکن، نرده حفاظ کارگاهی و … برای جلوگیری از ورود سارقین نصب می شود. نرده حفاظ شاخ گوزنی به لحاظ بصری از زیباترین طرح های نرده حفاظ است و علاوه بر کاهش ضریب نفوذ به فضای داخل ، به نمای شهری نیز آسیب نمی رساند. در این مبحث سایت گروه فنی ایمن سازه به قیمت حفاظ روی دیوار ، نحوه ساخت بهترین حفاظ دیوار، انواع نرده کشی دیواری و قیمت هر متر انواع نرده فلزی میپردازیم . مسلما وجود نرده حفاظ در بالای دیوار ساختمان ها به منزله برقراری امنیت و آسایش صاحبان خانه های حیاط دار در تمامی شهرهای ایران می باشد.

حفاظ ایده آل دیوار خانه برترین حفاظ های ساختمانی

در انتها به منظور تداوم فعاليت ها در جهت شناسایي، فهرست برداري و ثبت تاريخي باغها، تشکيل کميته پژوهشي پيشنهاد مي گردد که با تهيه فهرست از باغهای با ارزش و تاريخي، طرحهاي حفاظتي، بازسازي، مرمت و احياء را برنامه ريزي کند. بيولوژيک باغها تدوين طرح هاي جامع نگر جهت حفاظت، بازسازي و مرمت اين اثر ارزنده ضرورت مي يابد. در نظريه اول شناسايي مشخصه هاي هر دوره تاريخي، هويدا کردن تغييرات زماني و در نظريه دوم بر اساس خصوصيات ساختار اولين لايه تاريخي بازسازي باغ انجام مي گيرد.

 • این مدل حفاظ که در قسمت بالایی خود شاخه‌ها به صورت نامنظم تعبیه شده‌اند، باعث شده که امنیت لازمه را برای مکان مورد نظر فراهم نمایند.
 • از آنجا که تولید حفاظ شاخ گوزنی با توجه به دستگیر نبودن و آسان جوش دادن برای یک جوشکار راحت است و به زبان خودمانی تعداد زیادتری تولید میکند قیمت حفاظ شاخ گوزنی نصبت به دیگر حفاظ ها پایین تر است .
 • زیرا اگر شما از شرکت سازنده ی معتبر خرید نمایید مطمئن خواهید شد که آنها برای حفظ حسن شهرت و باقی ماندن در بازار فروش حفاظ همه موراد گفته شده فوق الذکر را رعایت خواهند نمود و حتی بعد از فروش و نصب حفاظ ، احیانا اگر مشکلی پیش بیاید جوابگو خواهند بود.
 • شما می توانید برای انتخاب بهترین و مناسب ترین حفاظ برای منازل و مکان هایی که نیاز به حفاظ دارند با شرکت تک حفاظ تماس گرفته و درخواست مشاوره و بازدید رایگان از منازل خود را داشته باشید.
 • حفاظ بوته ای در برندگی دست کمی از چاقو و در ایمنی دست کمی از حفاظ شاخ گوزنی ندارد؛ اما از نظر زیبایی حفاظ شاخ گوزنی محبوب تراست.

ایران سازه قیمت نرده دیوار ویلا را براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین کرده و بهترین گزینه برای خرید می باشد. قیمت نرده دیوار ویلا در این شرکت مقرون به صرفه است و نرخ واحد و اولیه آن متناسب با نرخ اتحادیه می باشد. در نظر داشته باشید که تراکم و ارتفاع نرده دیوار برای ویلا نیز روی قیمت نهایی آن موثر است. از این رو باید در هنگام خرید نرده حفاظ به تراکم و ارتفاع و نمره میلگرد نیز توجه کنید. تولیدکننده انواع نرده حفاظ ساختمان برای روی دیوار ( حفاظ شاخ گوزنی – حفاظ بوته ای – حفاظ لیلیوم – حفاظ نخل مرداب – حفاظ سر خم نیزه ای و … ) – درب آکاردئونی کشویی حفاظ ضد سرقت پشتدرب آپارتمان – نرده حفاظ پنجره آهنی ساده و فرفورژه – درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد . قبل از هر چیز توجه شما را به انواع حفاظ روی دیوار و نام های رایج بهترین نرده روی دیوار در بازار جلب میکنم.

همچنین به علت پایه ی عریض و ممان اینرسی بالا و شاخه های قاب شده استحکام بیشتری نسبت به شاخ گوزنی بر روی دیوار دارد همچنین در ارتفاع 80 و 90 سانتی متر قابل تولید است و قیمت حدودی آن 90 الی 120 هزار تومان می باشد. حفاظ شاخ گوزنی و سایر نرده حفاظ های روی دیوار که در این دسته هستند نسل جدید از حفاظ ها می باشند که با خلاقیت جمعی و به مرور زمان به شکل فعلی درآمده اند . قبل از استفاده از این حفاظ ها معمولا مکان ها رو با سیم های خاردار حصار کشی می کردند که به دلیل شکل ظاهری نامناسب و غیر اصولی بودن به مرور استفاده از این حصارها در مناطق مسکونی وسایر مکان ها منسوخ شد.

حفاظ شاخ گوزنی به هر اندازه که دارای تراکم بیشتر و طول شاخه های بلند تری باشد، وزن آن نیز بالاتر خواهد بود. بهتر است که برای امنیت بیشتر ساختمان از حفاظ هایی که دارای وزن استاندارد هستند، استفاده گردد. برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد شماره 10 (قطر 10 میلی متر) استفاده می شود. ابتدا این میلگردها را برش داده و پس از برش و تیز کردن سطح آنها با کمک دستگاه های مخصوص، حفاظ را فرم می دهند تا پس از جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی دارای کیفیت بالایی باشد. نصب حفاظ شاخ گوزنی باید حتما زیر نظرنصاب حفاظ روی دیوارانجام شود. نصب درست حفاظ آهنی روی دیوار باعث می شود تا شما بتوانید حداکثر بهره برداری را از این حفاظ روی دیوار برای خود به وجود بیاورید.

آراس حفاظ

باید در نظر داشت که هزینه حفاظ روی دیوار به نسبت بقیه هزینه‌ها مقدار کمتری دارد و از طرف دیگر این هزینه بین تمام واحدها تقسیم می‌شود که در حقیقت مبلغ بسیار پایینی برای هر واحد می‌شود. نرده دیوار حیاط دارای هزینه کم اما بسیار پرکاربرد و لازم برای یک ساختمان است. حفاظ بوته ای هم از انواع حفاظ خاردار به حساب می‌آید و مانند حفاظ شاخ گوزنی به عنوانیک سپر امنیتی و ضد صعودبر روی دیوار قرار می‌گیرد و مانع بزرگی برای هر نوع ورود بی‌اجازه ایجاد می کند. از نظر نصب هم مثل حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای نصبی آسان و بی‌دردسر دارد. حفاظ صنعت آهن سازه یک تولید کننده تخصصی در امر حفاظ و نرده میباشد که تمام پتانسیل و توان خود را صرف طراحی و ساخت بهترین حفاظ های روی دیوار نموده است لذا در همین راستا اقدام به استخدام افراد مستعد و پر انرژی و با انگیزه در امور طراحی ،مونتاژ ،جوشکاری و همچنین استفاده از استاد کاران حرفه در امر رنگ آمیزی نموده است.

هر مدلی که تولید میشود هزینه ای بابت طراحی آن صرف شده است؛ در نتیجه اگر طرح پیچیده‌تر را انتخاب کنید یا حتی طرف سفارشی خودتان را بخواهید، باید هزینه بیشتری بپردازید. نرده آبشاریقطعا یک آبشار را مشاهده کرده اید و به واسطه آن میتوانید خیلی راحت این مدل حفاظ روی دیوار را نیز درک کنید. انحنای به جا و به اندازه حصار و تعدد میله های نوک تیز آن، امکان ورود غیر مجاز به ساختمان را از هر کسی می گیرد. لذا در صورت پسندیدن این حفاظ روی دیوار حیاط حتما با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید تا به صورت رایگان به شما مشاوره ارائه دهند. قیمت حفاظ روی دیوار به عواملی همچون ضخامت میلگرد در نرده های حفاظ ، ارتفاع و تراکم نرده، نوع جوشکاری و نوع رنگ مورد استفاده در حفاظ بستگی دارد.

زیرا ساختار حفاظتی و لبه های بسیار تیزحفاظ شاخ گوزنیامنیت این نوع حفاظ را بسیار افزایش داده و از سوی دیگر قیمت مناسب بدلیل ساختار حفاظ شاخ گوزنی، این نوع حفاظ روی دیوار را به عنوان گزینه نخست برای انتخاببهترین نرده روی دیوارتبدیل کرده است. اگر از یک شرکت معتبر که تکنسین های ماهری دارد و از بهترین متریال برای ساخت نرده حفاظ دیوار استفاده می کند، خرید کنید، بی شک می توانید نرده حفاظ دیوار برای ویلا مدرن و شیک و در عین حال با کیفیتی را خریداری کنید. با وجود حفاظ دیوار آهنی شما می توانید خانه ای ایمن و زیبا داشته باشید.

درختان مثمر 20 ساله

خط مشی و نقشه راه حفاظ صنعت تولید نرده روی دیوار با کیفیت و ضریب امنیت بالا همراه با طراحی زیبا و نزدیک شدن حداکثری به سلیقه مشتریان خود میباشد. ما تمام توان و نیروی خود را به کار میگیریم تا بتوانیم محصولی تولید کنیم که هم از نظر کیفیت وهم از نظر قیمت بهترین باشد . داشتن امنیت و آرامش اولین و مهم‌ترین عاملی است که همه ما انسان‌ها در زندگی به دنبال آن هستیم. امروزه استفاده از حفاظ روی دیوار برای آرامش خیال و امنیت خاطر در اکثر ساختمان‌ها مخصوصاً ساختمان‌هایی که دیوار کوتاهی دارند و یا در مناطق پر خطر قرار دارند، یک ضرورت محسوب می‌شود. این حفاظ‌ها از جان و مال شما در برابر حیوانات و سارقین و افراد سودجو به داخل خانه محافظت می‌کند. حفاظ مدرن که به نام های ( حفاظ لیلیوم ، حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ آبشاری ، حفاظ نیزاری ، حفاط خار بوته ای و …) از آن یاد می شود.

نسل جدید بهترین نرده حفاظ دیوار حیاط باغ ویلا : امنیت/ استحکام/زیبایی/قیمت رقابتی

مهمترین عامل برتری حفاظ های میلگردی مانند شاخ گوزنی در مقایسه با حفاظ های سنتی “عامل بازدارندگی” آن است. بطوریکه هر فردی با مشاهده تراکمی از لبه های تیز و برنده که بطور نامنظم در کنار هم قرار گرفته اند ؛ به دلیل ریسک عبور بالا و صدمات جبران ناپذیر آن عملا عبور را ناممکن دیده و از “فکر عبور” هم منصرف میگردد. تنوع در قیمت, ارتفاع , رنگ و طرح همگی با اصول مشتری مداری سازگار است و شما با هر توان مالی و سلیقه ای در نهایت می توانید یکی از انواع نسل جدید حفاظ را برای بالا بردن امنیت عمارت مورد نظر خود انتخاب کنید. ٭٭٭.صنایع فلزی آهن سازه براین باوراست که رضایت مشتری مهمترین عامل برای پیشرفت کسب وکاراست.ازاین رو تمامی محصولات خود را با حداکثرکیفیت ممکن ارائه می کند.

حفاظ شاخ گوزنی-آراس حفاظ آراس حفاظ تولید کننده به روز ترین و شکیل ترین حفاظ های امنیتی و حفاظ های روی دیوار و تراس و پنجره به روش های مدرن با کارکنان مجرب-فورژ مدرن

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار