خرید ، قیمت و خواص انگشتر مردانه اصل | hsaatchi

خراشیدگی نداشته باشد؛ سطح سنگ عقیق بسیار محکم و مقاوم است. اگر روی سنگ انگشتر خریداری شده، خط یا خطوطی مشاهده کردید، متاسفانه می‌توان گفت انگشتر شما عقیق نیست. به عنوان مثال، برخی این امر را به دلیل وجود رگ های خاصی در دست راست بیان کرده اند. البته می‌توان دلیل اصلی آن را احترام به این سنگ خاص دانست. زیرا غالباً، از دست چپ برای شستشو بعد از تخلی و دستشویی رفتن استفاده می‌شود. حتی در این مورد روایت آمده است که اگر در هنگام تخلی، انگشتری از جنس عقیق در دست چپ شما بود، آن را خارج کنید.

  • فرم انگشت نیز موقع خرید انگشتر مردانه طلا، بسیار اهمیت دارد.
  • برای اندازه‌گیری و انتخاب سایز مناسبانگشتر مردانه طلااز روش زیر استفاده کنید.
  • این کار را از یک فاصله مطمئن انجام دهید تا آسیبی به سنگ وارد نشود.
  • اما امروزه به ندرت در انگشت شست از انگشتر استفاده می‌شود و تنها افرادی این کار را انجام می‌دهند که حس خلاقانه زیادی دارند.
  • در پایان این فهرست، شما می‌توانید قیمت انگشتر طلا مردانه تمام‌شده و دکمه‌ی ثبت سفارش را مشاهده کنید.
خرید ، قیمت و خواص انگشتر مردانه اصل | hsaatchi تمام حقوق این وب‌سایت برای شرکت دیجیتال زرگر آریا به شماره ثبت در ثبت شرکت‌های قوه‌ی قضاییه محفوظ است.

انگشتر در اسلام

شاید مهم ترین اثر انگشتر مردانه، معنا بخشیدن به استایل شما باشد. خرید انگشترهای مردانه، مانند سایر زیورآلات، می تواند بعد شخصیت را به فروشگاه جواهر استایل شما ببخشد. این امر با استفاده از انگشترها در هر انگشتی که دوست داشته باشید، به راحتی ممکن است. شما می توانید با توجه به روحیات، علایق، وابستگی ها و باورهایتان از انگشترهایی با طرح های مختلف استفاده کنید و آن ها را در هر انگشتی که دوست داشته باشید، بپوشید. هیچ محدودیتی در این راستا وجود ندارد و همین امر، به انگشترها در استایل مردانه قدرت می بخشد.

انگشتر مردانه نقره

با دقت، تجربه و نظر کارشناسان سعی کردیم طبیعی‌ترین حالت از سنگ‌های مختلف و تهیه کنیم و به محصولاتی متفاوت تبدیلشون کنیم. وقتی محصول به دستتون برسه خیلی زیباتر از عکسش خواهد بود. در فرهنگ غربی استفاده از انگشتر روی انگشت شست رواج زیادی ندارد اما در فرهنگ‌های دیگر انگشتر در انگشت شست به معنای ثروت و نفوذ بیشتر است. برای این کار بهتر است از یک انگشتر ظریف‌تر استفاده کنید تا عملکرد و حرکت انگشت اشاره شما را مختل نکند. جالب است بدانید که در طالع بینی انگشت وسط با زحل در ارتباط است که معنای تعادل و مسئولیت را می‌رساند. در کشور کانادا مهندسان یک انگشتر آهنی در انگشت کوچک خود می‌کنند که نشانه‌ای شوخ طبعانه از غرور آن‌ها نسبت به حرفه‌شان است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار