خرید غذای توله سگ پاپی با ارزان ترین قیمت پت شاپ تام وجری | پت شاپ لند

این غذای مفید برای سگ‌های خانگی سرشار از بتاکارتون و فیبر است و برای اسهال و یبوست سگ‌ها نیز بسیار مفید است. اگر پت شاپ در بستر اینترنت خدمات ارائه دهد به آن پت شاپ آنلاین می گویند. دامپزشکان، رژیم های غذای خام برای سگ محبوبیت زیادی دارند، اما مفید بودن این رژیم غذایی همچنان اثبات نشده است. نظر می رسد که توله سگ در جویدن غذای خشک مشکل دارد، بهتر است کمی آن را نرم کنید. حاوی آنتی اکسیدان ها و انواع ویتامین و مواد معدنی ضروری باشد تا سلامتی توله سگ را تضمین کند.

“>خرید غذای توله سگ پاپی با ارزان ترین قیمت پت شاپ تام وجری | پت شاپ لند

علاوه بر این روی بسته‌بندی غذای تجاری سگ معمولاً جدولی وجود داره که مقدار غذای مورد نیاز رو با توجه به وزن سگ و میزان فعالیتش مشخص می‌کنه. بنابراین باید با مشورت دامپزشک و براساس وضعیت سلامت توله مقدار غذایی مورد نیازش رو تعیین پت شاپ در شهر قدس کنید. این نسخه‌های غذایی هر چند وقت یکبار با معاینه بعدی و دریافت اطلاعات تکمیلی به روز می‌شن.

غذای توله سگ 20 روزه را از کجا خریداری کنیم؟

بافینگتون براین باورست که طبیعی است که توله سگ های کوچک کمی چربی داشته باشند اما بعد از ۸ تا ۱۰ هفته، توله سگ ها باید امتیاز ۲ را کسب نمایند. توله سگها از زمان قطع شیر تا چهار یا شش ماهگی اغلب باید سه بار در روز غذا بخورند. یکی از اصلی‌ترین دلایل نگهداری از حیوانات خانگی، سرگرم کننده بودن و البته زیبایی و شادابی این حیوانات است.

  • باید اگر توله ای مادر دارد تغذيه آن را به مادرش بسپارید و جدا کردن این حیوان از فرزندش اصلا کار درستی نیست و سبب مشکلات مختلفی برای مادر و فرزند می شود.
  • از دادن الکل و ماالشعیر به این حیوان خود داری کنید ویکی دیگر از موادی که به سگ در همه ی سنین نباید داد انگور، کشمش و مویز می باشد.
  • غذاهای خانگی برای توله‌های عقیم شده نیز باید توسط دامپزشک مشخص شود.
  • دامپزشکان با استفاده از امتیاز شرایط بدنی سگ (امتیاز ۱ تا ۵)، سگ ها را مورد معاینه قرار می دهند که این امتیاز از یک برای سگ های لاغر تا ۵ برای سگ های چاق متغیراست.
  • در ابتدا باید گفت که برای خرید غذا که عموما شیر خشک می باشد باید به فروشگاه هایی که برای این امر تهیه شده اند مراجعه کنید.
تا زمانی که توله ها از شیر گرفته نشده اند نباید آنها را برای فروش از مراکز پرورش سگ دور ساخت، چون زندگی مستقل و دور از مادر قبل از از اینکه توله ها از شیر گرفته شده باشند، مشکل خواهد بود. در این سن اولین دندان در توله ها ظاهر می شود، بنابراین یک استخوان قلم گوسفند یات گوساله یا استخوان های مصنوعی که برای بازی ساخته میشود سرگرمی خوبی برای آنها به شمار می رود. پس در مسیر زندگی با سگ، گربه، پرنده یا جونده ات به هر مشکل یا سوالی برخوردی، میتونی رو کمک پت پُرس حساب کنی. ما اومدیم که کمک کنیم زندگی کنار حیوان خانگی‌ات رو برات به یه تجربه هیجان انگیز، شیرین و بی دردسر تبدیل کنیم.

تغذیه توله سگ شش ماهه تا یک سالگی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار