دزدگیر اماکن قیمت بهترین دزدگیر منزل-امن باش

بدین ترتیب به محض اینکه سارق برای شکستن قفل اقدام کند، با اولین ضربه وارد شده شوک سنسور فعال شده و به دزدگیر سیگنال مربوطه را صادر خواهد کرد تا دزدگیر با فعال کردن بلندگو و پخش آژیر سرقت ,همسایه ها و با برقرای تماس صاحب ملک را قبل از وارد شدن سارق، از سرقت آگاه سازد. بهتر است دزدگیر را از شرکت هایی تهیه کنید که کار نصب را نیز انجام می دهند. برخی از فروشگاه ها دزدگیر را فروخته سپس شماره تماس نصاب را به مشتری داده تا برای نصب هماهنگی لازم را انجام دهند که برخی نصاب تازه کار و ناوارد هستند و برخی دیگر چون تعهدی به فروشنده دزدگیر اماکن ندارند نصب را به درستی و سر وقت مقرر انجام نمی دهند. این سنسورها از نوع الکترونیکی بوده که در مقایسه با انواع مکانیکی قدیمی ، بسیار حساستر و مطمئن تر عمل کرده و ضمناً دارای یک پتانسیومتر جهت تنظیم حساسیت متناسب با محل و مورد نصب می باشند . علاوه بر آن دارای 2 عدد نمایشگر LED یکی بعنوان پیلوت و دیگری بعنوان اعلام تحریک خروجی می باشد .

دزدگیراماکن سیم کارتی گپ GAP G12

در تلفن کننده سیم کارتی دزدگیر علاوه بر تماس و پخش پیام در هنگاه تحریک شما پیامک هایی نیز دریافت میکنید که گزارشاتی از قبیل فعال و غیر فعال شدن سیستم توسط کاربران دیگر،تحریک سیستم در هنگاه سرقت،اعلام زون تحریک شده در محل،قطع جریان برق شهر،و…را به شما اطلاع میدهد. توسط یک صفحه نمایش میتوان تنظیمات دزدگیر منزل مستر را به راحتی انجام داد. همچنین این دستگاه قابلیت ارسال پیامک و برقراری تماس را با کاربر درهنگام تحریم دستگاه دارد و از طریق اپلیکیشن اندروید و ios این شرکت میتوانید دزدگیر را کنترل و فعال و غیر فعال نمایید. بهترین مزیت Z7-GSM نسبت به مدل های قبلی، امکان فعال و غیرفعال کردن زون ها از طریق نرم افزار است. در این مدل نیز مانند مدل های قبلی جهت رفاه حال مشتریان ،امکان کنترل شارژ و شارژ کردن سیم کارت از طریق پنل دزدگیر یا از راه دور(از طریق SMS) مقدور می باشد. قابلیت کنترل توسط ریموت ، راه دیگری برای برقراری ارتباط با سیستم امنیتی هوشمند WIFI+GSM است .

از پنجره ها یا پرده ها استفاده کنید تا داخل خانه خود را از سارقان احتمالی پنهان کنید. اقلام با ارزش را در زمانی که از آنها استفاده نمی کنید در مکانی دزدگیر منزل امن و محتاطانه قرار دهید. اسناد شخصی و سوابق بانکی باید در یک گاوصندوق مخفی برای امنیت بیشتر قرار گیرند. همچنین می توانید بسته به موقعیت، پلیس یا آتش نشانی را به طور خودکار فراخوانی کنید.

مگنت بی سیم فایروال Firewall

این پک حفاظتی از امنیت بالایی نیز برخوردار بوده و در زمان­‌های قطع برق، نوسان ولتاژ برق، قطع خط تلفن، قطع باتری و… به شما هشدار می­‌دهد. از دیگر محصولات در زمینه ایجاد امنیت در ساختمان ها می توان به قفل دیجیتال و سنسور هوشمند درب اشاره نمود. اما با سیستم ضد ضربه مانند دزدگیر منزل، شرکت هشدار همچنان مطلع خواهد شد – حتی اگر سیستم به طور کامل از بین رفته باشد. همچنین دارای یک اتصال رمزگذاری شده هستند که حریم خصوصی و محافظت از خانه شما را بیشتر تقویت می کند.

دزدگیر اماکن قیمت بهترین دزدگیر منزل-امن باش

به همین دلیل هنگامی که منزل را ترک می‌کنید یک خیال واهی ایجاد کنید که هنوز کسی در خانه است. از خرید و نصب گاو صندوق و یا صندوق های الکترونیک نسوز هیچگاه پشیمان نمیشوید. حتی با تصور اینکه دزد به خانه بیاید و با جستجو به گاو صندوق برسد حتما باید زمانی را برای باز کردن رمز گاو اختصاص دهد. سارق غیر حرفه ای به هنگام مواجهه با گاو صندوق با یاس و نا امیدی ناچار به ترک محیط است.

هشدار یکی از بهترین راه‌ها برای بالا بردن سیستم امنیتی خانه است که با تولید صدای بلند در هنگام بروز خطر مارامطلع می‌کند. آژیر از اصلی‌ترین محصولات امنیتی خانه است که با قیمت معقول نقش موثری را در حفاظت از خانه شما را برعهده دارد.. ایران لاک عرضه کننده جدیدترین و بهترین مدل های دزدگیر منزل و اماکن در ایران می باشد. برای خرید این محصولات و اطلاع از قیمت با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. هنگامی که حسگرها فعال میشوند ، مثلاٌ قسمت های ورودی مهم از قبیل درب یا پنجره ها باز می شوند ، یا هنگامی که حضور افراد تشخیص داده میشود ، پیام هشدار برای شما ارسال می شود.

وقتی نوبت به امنیت خانواده و خانه شما می رسد، نمی خواهید چیزی از بین برود. به همین دلیل است که نصب یک دزدگیر منزل درجه یک جزء کلیدی برای کل سیستم امنیتی خانه شما است. برای رسیدن به امکانات و اهداف خانه هوشمند نیازمند وجود انواع حساسه (سنسور) میباشیم تا با گرفتن اطلاعات از این حساسه ها درک بهتر ی از وضعیت کنونی خانه و یا بنا داشته باشیم و بتوانیم از این اطلاعات به منظور پیش بینی وضعیت آتی استفاده کنیم.

دستگیره هوشمند مدل RS-M250

طبق تصاویر بالا لنز موجود بر روی سنسور فقط یک پلاستیک ساده می باشد و به این معناست که ناحیه تشخیص سنسور فقط یک ناحیه مستطیلی است. در حالی که در اکثر مواقع ما به دنبال ناحیه تشخیص بزرگتری هستیم، برای این منظور احتیاج به لنزی مشابه لنز دوربین داریم که فضای گسترده تری را پوشش دهد. اما در مکانی که 10 یا 20 عدد چشم الکترونیک نصب است، گروه بندی بسیار فشرده شده و تشخیص ناحیه تحریک شده، مشکل است . این رادار خطی قابلیت تنظیم بیم ها تا زاویه 90 درجه درراستای افقی و 15 درجه درراستای عمودی را دارند و استاندارد بدنه IP65 و محافظ دربرابر اشعه UV را دارا هستند . بوته ها و درختانی که جلوی دید افراد را می‌گیرند بهترین موقعیت را بر سارقین به وجود می‌آورد که خارج از دید افراد سرقت را انجام دهند. ابتدا در چشم بیسیم D0 و D1 را به L جامپر کنید و مشابه روش کد دادن ریموت آن را به مرکز ست کنید.

سیستم دزدگیر هوشمند با نظارت تصویری بر خانه نگرانی شما را در زمانی که در محل کار یا مسافرت هستید کم تر می کند. همچنین دزدگیر هوشمند به کارفرمایان برای بررسی عملکرد کارکنان و ایجاد آرامش در محیط کاری کمک می‌کند. با نصب این سیستم کنترل سایر تجهیزات مانند سنسور اطفای حریق،سیستم تهویهو … نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

باتری سنسور ضربه نیز همانند باتری مگنت 7A است و بهتر است هر 5 ماه وبسایت امن باش یکبار تعویض شود. علاوه بر این اگر نصاب حرفه ای نباشد و در هنگام نصب نکات مهم آن را رعایت نکند، دزدگیر آلارم کاذب داشته و شما را از استفاده از دزدگیر اماکن دل سرد و منصرف خواهد کرد. بطور مثال باتری 12 ولت 4.5 آمپر ساعت توانایی جریان دهی 4.5آمپر در یک ساعت به مدار را دارد یعنی اگر در طول یک ساعت 4.5 آمپر از باتری جریان کشیده شود باتری بطور کامل تخلیه میگردد. پارامتر هایی چون دمای محیط، دمای کاری باتری میزان شارژ و دشارژ و… در میزان جریان دهی و طول عمر مفید باتری تاثیر بسزایی دارند. سنسور لرزشی یا به اصطلاح دیگر شوک سنسور آشکارسازی است که با بوجود آمدن ضربه و یا لرزش عمل میکند و پس از تحریک اتصال بسته خود را باز کرده و فرمان آلارم را به سانترال مرکزی میدهد. چشمی دزدگیر بیسمی فایروال H9 بر روی فرکانس 315 مگاهرتز کار میکند و از یک باطری کتابی 9 ولتی جهت تامین انرژی مورد نیاز خود بهره میگیرد.

  • همسان سازی ساعت با شبکه GSM، برای اطمینان از دقت ساعت و پشتیبانی از تنظیم با منطقه زمانی کشور.
  • فعال‌سازی انتخابی/Stay Arm یعنی در صورتی که کاربر در خانه باشید، فقط هشدار را برای ورود / خروج یا پیرامون تعیین می‌کند، همچنین با عنوان Home Alert شناخته می‌شود.
  • سیستم دزدگیر هوشمند با نظارت تصویری بر خانه نگرانی شما را در زمانی که در محل کار یا مسافرت هستید کم تر می کند.
  • این سیستم قابلیت تماس تلفنی را بدون نیاز به خط تلفن ثابت را برای افراد فراهم می‌کند.
  • یکی از مهمترین نکات خرید دزدگیر، توجه به برند، شرکت سازنده و مدت زمان گارانتی آن است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار