لیست قیمت سایبان برقی ۲۳ آبان ۱۴۰۱ سایه بان کنترلی

استفاده از انواع سایبان از دیرباز در بین مردم از محبوبیت و اهمیت خاصی برخوردار بوده است. سایبان به مرور زمان از نظر شکل، ابعاد و اندازه دچار تغییراتی شده است. سایبان برای نخستین بار در تمدن های مصر باستان و سوریه مورد استفاده قرار گرفته است.

برای آشنایی بیشتر با سقف متحرک ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید. سایبان فنری (سایبان بازویی) را بدون شک می توان یکی از بهترین نمونه های سایبان معرفی کرد، زیرا این سایبان ها دارای مزایا و قابلیت های فراوانی هستند. طراحی و نصب سایه بان بازویی اگر توسط افراد متخصص انجام شود، میزان رضایت مصرف کننده بسیار بیشتر می شود. با ما همراه باشید تا با طراحی و نصب و همچنین عوامل موثر بر قیمت چادر بازویی بیشتر آشنا شوید. از اصلیترین قطعات سایبان برقی است و با وجود این موتو برقی سایبان های معمولی تبدیل بهسایبان برقیشده اند. البته انتخاب موتور مناسب بسیار مهم است بنابراین نیروی کارکشته و حرفه ای توانایی اینکار را خواهد داشت.

آشنایی با بخش های مختلف یک سقف برقی

در نیمه دوم قرن نوزدهم، سایه‌بان‌هایی که با ماشین‌های صنعتی ساخته شده بود تعمیر سایبان برقی شاهد محبوبیت فراوانی یافت. سایه‌بان‌هایی که قبلاً ساخته می‌شد، دارای چهارچوب ثابتی بود و برای جمع کردن آن می‌بایست پارچهٔ آن را با دست لوله می‌کردند و تا نزدیک تیرشیب می‌رساندند. سیستم‌هایی که برای حل این مشکل برای فروشگاه‌ها و پنجره‌ها در نظر گرفته شد، دارای یک بازو بود که در جایی که به سردر ساختمان متصل می‌شد، دارای مفصل بود. برای گستراندن سایه‌بان، بازو را پایین می‌آوردند و برای این که آن را جمع کنند، بازو را با استفاده از طناب و قرقره بالا می‌بردند. وقتی خورشید از پشت ابر بیرون می‌آمد، می‌توانستند به راحتی سایه‌بان را بگسترانند. اگر ناگهان بادهای شدیدی می‌وزید، مالکان می‌توانستند سایه‌بان را در کنار دیوارهای ساختمان جمع کنند که در این حالت، سایه‌بان در معرض باد قرار نداشت.

وقتی سایبانی دارید که از پارچه و سازه ای بسیار مرغوب ساخته شده است می توانید همه نوع استفاده ای از آن بکنید. سایه‌بان‌هایی که قابلیت جمع شدن دارند به مالکان اجازه می‌دهند که شرایط هوای اطراف را آن طور که خود می‌خواهند تنظیم کنند. وقتی رگبارهای شدید یا تابش آفتاب شدید اتفاق می‌افتد، آن‌ها یا مستقیماً خودشان یا با استفاده از سیستم اتوماسیون خانگی، سایه‌بان را باز می‌کنند و حفاظی در مقابل موارد مذکور ایجاد می‌کنند. اندازه‌گیری‌هایی که در آزمایشگاه انجام شد نشان می‌دهد که هوای زیر سایه‌بان می‌تواند تا ۲۰ درجه خنک تر باشد.

این سایبان ها مانع تابش مستقیم نور افتاب به بدنه خودرو و از بین رفتن رنگ آن ها می شوند. سایبان های برقی پارکینگ همچنین باعث می شوند برف و باران روی خودرو نریزد و به این صورت از بدنه خودرو محافظت می کنند. این سایبان ها یک موتور توبلار دارند که امکان کنترل آن ها به شکل خودکار و از راه دور نیز وجود داشته باشد. قیمت سایبان بازویی به علت امکان کنترل ریموت و تجهیزاتی که هنگام ساخت آن ها به کار رفته است از قیمت سایبان دستی بیش تر است. این پوشش به کمک جریان برق بالا و پایین می شود و اندازه های آن قابل تغییر است.

لیست قیمت سایبان برقی ۲۳ آبان ۱۴۰۱ سایه بان کنترلی این سایه‌بان‌های آلومینیومی وقتی استفاده می‌شوند که از سایه‌بان‌های پارچه ای نمی‌توان استفاده کرد مثلاً در جایی که بار سنگینی از جانب باد یا برف بر سایه‌بان تحمیل می‌شود. با راه اندازی سیستم ارسال محصولاتدر شرکت ایران سایبان ، تمامی هم وطنانمان از هر کجای ایران می توانند محصول مورد نظر خود را سفارش دهند. بهتر است برای اطلاع از قیمت دقیق سایبان مورد نظرتان با مشاورین فروش و کارشناسان شرکت ایران سایبان تماس بگیرید.

دلایل استفاده از سایبان برقی مغازه

استفاده از مطالب وب سایت سایبان برقی به هر نحوی ، بدون اجازه کتبی ممنوع می باشد. با این حال دو شهر تهران و کرج و همچنین شمال ایران (بخصوص مازندران، گیلان) از بزرگ‌ترین جامعه‌های مشتریان ایران سایبان می‌باشند. بنابراین برای تکمیل اطلاعات صلاح دانستیم که لیست مناطق تحت پوشش تهران بزرگ را برای شما شرح دهیم.

تقریبا جایی وجود ندارد که نیاز به سایبان ها حس نشود اما بیشترین کاربرد این سایبان ها در ویلا ها، تراس ها، مغازه ها، در سفر و به عنوان سایبان آفرود و پارکینگ ها می باشد. تمامی سفارشات با بهترین پارچه و کیفیت سازه به مشتریان عرضه میشود. خدمات ایران سایبان در تمامی منطقه های تهران و تمام محله‌ها قابل ارائه می‌باشد. با توجه به سنگین بودن پروسه نصب سایبان ها ، هزینه نصب جداگانه حساب می شود. بسته به این که می خواهید از سایبان برای چه مکانی استفاده کنید، باید سایبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار